NATO PA 2010 NATO Parlamentārās Asamblejas pavasara sesija LR Saeimas mājas lapa
LV | EN
Noslēdzas apmācību kurss NATO PA Rīgas sesijas brīvprātīgajiem (20.05.2010.) Drukāt


Šodien, 20.maijā, notiek pēdējais apmācību seminārs brīvprātīgajiem, kuri pieteikušies līdzdarboties NATO Parlamentārās Asamblejas (PA) Rīgas sesijas norises nodrošināšanā.

Pēdējā ceturtajā apmācību posmā brīvprātīgie palīgi uzzinās par jaunākajām aktualitātēm saistībā NATO PA pavasara sesijas norisi. Brīvprātīgie iepazīsies ar darba vietu un grafika sadali, darba laiku, NATO PA pasākuma protokolu un drošības jautājumiem, kā arī pārrunās citus organizatoriskus jautājumus.

Līdz sesijas sākumam maija beigās brīvprātīgajiem kopumā tiek organizēti četri apmācību semināri, kuros viņi detalizēti iepazinās ar pasākuma programmu un saviem darba pienākumiem.

NATO PA Rīgas sesijai brīvprātīgā statusā pieteikušies 40 interesenti, galvenokārt Rīgas Stradiņa universitātes studenti, kuri apliecinājuši labas valodu zināšanas, augstas komunikācijas prasmes, kā arī izrādījuši vēlmi un gatavību iesaistīties sesijas norises nodrošināšanā.

Brīvprātīgie tiks iesaistīti viesu sagaidīšanā lidostā un viesnīcās, kā arī pavadīs viesus sesijas oficiālajā transportā un ekskursiju laikā. Daļa jauniešu palīdzēs NATO PA sekretariātam nodrošināt pastāvīgo komiteju sēžu un plenārsēdes norisi, bet citi būs iesaistīti tehniskajos darbos – dokumentu kopēšanā, izdalīšanā un savākšanā, kā arī sniegs citu nepieciešamo atbalstu.

Apmācību seminārs NATO PA brīvprātīgajiem notiks plkst.16.00 Saeimas Sarkanajā zālē, Jēkaba ielā 11.


Saeimas Preses dienests
Tālr.: 67087218, mob.: 26136160
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu