NATO PA 2010 NATO Parlamentārās Asamblejas pavasara sesija LR Saeimas mājas lapa
LV | EN
Nodrošinājums NATO PA Drukāt


Preses centrs

Mediju pārstāvju ērtībai NATO PA pavasara sesijas norises vietā darbosies Preses centrs. Preses centrs atrodas Rīgā, Ķīpsalas ielā 8, starptautiskajā izstāžu centrā „Ķīpsala”, hallē Nr.2.

NATO PA Preses centra darba laiks:
Piektdien, 28.05., 9.00 – 17.00  
Sestdien, 29.05., 8.00 – 17.30                      
Svētdien, 30.05., 8.30 – 17.30          
Pirmdien, 31.05., 8.00 – 12.00
Otrdien, 01.06., 8.15 – 13.00

Preses centra aprīkojums

Preses centrā mediju pārstāvju darba vajadzībām būs pieejamas vairākas darba vietas, tostarp trīs no tām aprīkotas ar datoru.

Vēršoties pie Preses sekretariāta darbiniekiem, mediju pārstāvjiem būs iespēja izmantot faksa aparātu. Faksu varēs izmantot informācijas sūtīšanai gan uz Latvijas, gan starptautiskajiem numuriem.

Preses centrā drukātā formā būs pieejamas preses relīzes, runu teksti, oficiāli paziņojumi un citi sesijas dokumenti.

Mediju pārstāvju ērtībai Preses centrā būs pieejams dzeramais ūdens (bezmaksas), kā arī kafijas automāts (maksas).

Preses centrā, kā arī visā Ķīpsalas hallē būs pieejams bezvadu internets. Interneta lietošana būs bez maksas.

Tehniskā palīdzība

Preses sekretariāta darbinieki būs gatavi atbildēt uz mediju pārstāvju jautājumiem un sniegt konsultācijas par tehnikas lietošanu. Ja nepieciešama palīdzība, lūdzam vērsties Latvijas preses sekretariātā (telpā blakus Preses centram).

Vieta TV intervijām

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvju vajadzībām tiks nodrošināta īpaša vieta TV intervijām (Press point) ar fona baneri, kurā redzama Rīgas panorāma. TV intervijām paredzētā vieta - pie izstāžu centra „Ķīpsala” ieejas labajā pusē.

Tiešraides nodrošināšana, izmantojot PTS

Ja plānojat atspoguļot sesijas norisi tiešraidē un šim nolūkam nepieciešama pārvietojamās televīzijas stacijas (PTS) novietošana pie izstāžu centra „Ķīpsala”, lūdzam līdz 26.aprīlim sazināties ar NATO PA Rīgas sesijas sekretariātu pa tālruni +371 67087218 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , lai konsultētos par PTS novietošanas iespējām.

Lūdzam ņemt vērā, ka piebraukšana ar privātajiem transportlīdzekļiem un to novietošana pie izstāžu centra „Ķīpsala” nebūs iespējama.

Transports mediju pārstāvjiem

Atsevišķu mediju programmā norādīto pasākumu apmeklēšanai mediju pārstāvjiem tiks nodrošināts centralizēts transports. Papildu informācija pieejama mediju programmā.

Videomateriālu raidīšanas iespējas

Iepriekš piesakoties, televīziju pārstāvjiem tiks piedāvāta iespēja noraidīt videomateriālu caur satelītu, kā arī „dzīvās” studijas pakalpojumi. Ar pakalpojuma tehniskajām detaļām un izmaksām var iepazīties šeit. Ja vēlaties izmantot šādus pakalpojumus vai iegūt plašāku tehnisko informāciju, lūdzam līdz 14.maijam  sazināties ar Gunti Dzelmani - Latvijas Televīzijas komercprojektu daļas vadītāju (tālr.: +371 67200152, fakss: +371 67200808, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ). Lūdzam ņemt vērā, ka videomateriālu satelītraidīšanas un „dzīvās” studijas iespējas būs pieejamas, ja būs pietiekami liela interese par šo pakalpojumu  izmantošanu.