NATO PA 2010 NATO Parlamentārās Asamblejas pavasara sesija LR Saeimas mājas lapa
LV | EN
Akreditācija Drukāt


Latvijas un ārvalstu mediju pārstāvjiem, kuri vēlas atspoguļot NATO PA 2010.gada pavasara sesijas norisi, nepieciešama akreditācija. Mediju akreditāciju nodrošina NATO PA Rīgas sesijas sekretariāts.

Ārvalstu mediju pārstāvjus, kuri NATO PA pavasara sesiju apmeklē nacionālo delegāciju sastāvā vai arī iepriekš ir bijuši akreditēti citos NATO PA pasākumos, akreditē NATO PA Starptautiskais sekretariāts.

Akreditācijas pieteikšana

Lai pieteiktu akreditāciju, mediju pārstāvjiem jāaizpilda pieteikuma anketa un kopā ar digitālu fotogrāfiju (malu attiecība 3:4, formāts .jpg, izšķirtspēja 300 DPI) līdz 2010.gada 10.maijam jāiesniedz NATO PA Rīgas sesijas sekretariātam. Aizpildītu pieteikumu un digitālo fotogrāfiju, sākot ar 2010.gada 12.aprīli, var iesniegt elektroniski, sūtot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Akreditācijas kartes saņemšana

Pēc anketas un fotogrāfijas saņemšanas un apstrādes NATO PA Rīgas sesijas sekretariāts sazināsies ar mediju pārstāvjiem, lai informētu par akreditācijas kartes saņemšanas iespējām.

Akreditētie mediju pārstāvji akreditācijas kartes varēs saņemt no 28.maija līdz 1.jūnijam viesnīcā „Islande” (Ķīpsalas ielā 20, Rīgā) šādā laikā:

Piektdien, 28.05., 8.30 – 17.00  
Sestdien, 29.05., 8.30 – 17.00 
Svētdien, 30.05., 8.30 – 17.00          
Pirmdien, 31.05., 8.00 – 12.00
Otrdien, 01.06., 8.00 – 13.00

Parakstoties par akreditācijas kartes saņemšanu, mediju pārstāvji apliecina, ka sesijas norises vietās ievēros drošības un iekšējās kārtības noteikumus.

Piekļuve NATO PA sesijas pasākumiem

Ar akreditācijas karti tiek nodrošināta pieeja visiem mediju programmā iekļautajiem pasākumiem izstāžu centrā „Ķīpsala” un ārpus tā. Akreditācijas karte ir derīga visām NATO PA Rīgas sesijas dienām.

Drošības un iekšējās kārtības noteikumi

NATO PA sesijas norises vietās akreditācijas karte jānēsā piestiprināta redzamā vietā. Tā jāuzrāda jebkurā laikā pēc darbinieku pieprasījuma. Pasākumu norises vietās līdzi jābūt personu apliecinošam dokumentam ar fotogrāfiju (derīgai pasei vai vadītāja apliecībai). Akreditācijas kartes nozaudēšanas gadījumā par to nekavējoties jāpaziņo NATO PA sesijas preses un sabiedrisko attiecību koordinatorei Leldei Rāfeldei pa tālruni 67087218.

Lūdzam mediju pārstāvjus pasākuma norises vietā ierasties laikus, rēķinoties, ka aptuvenais drošības pārbaudes ilgums ir 30 minūtes.

Drošības darbinieki rūpīgi pārbaudīs ikvienu, kurš vēlēsies iekļūt pasākuma norises vietā.

Pilnīgai pārbaudei tiks pakļauti visi priekšmeti, kas tiks ienesti pasākuma norises vietā: datori, kameras, aparatūra, rokassomas.

Izejot drošības pārbaudi, foto un video aparatūra tiks marķēta ar īpašām uzlīmēm.

Virsdrēbes jāatstāj garderobē. Foto un video tehnikas somas un apvalki jāatstāj Preses centrā. Mantas, kas pasākumu norises vietās atradīsies uz grīdas vai būs atstātas bez uzraudzības, tiks aizturētas.

Izstāžu centrā nedrīkst ienest ieročus, eksplozīvas un bīstamas vielas vai priekšmetus, kā arī lietussargus.

Smēķēšana atļauta tikai speciāli šim nolūkam norādītās vietās.

Mediju pārstāvjiem pasākumu norises vietās jāievēro NATO PA Rīgas sesijas sekretariāta un drošības darbinieku norādījumi.

Papildu informācija un jautājumi par akreditāciju

Papildu informāciju par mediju akreditāciju NATO PA pavasara sesijai var saņemt no NATO PA sesijas preses un sabiedrisko attiecību koordinatores Leldes Rāfeldes pa tālruni 67087218 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .


Lai lejupielādētu pieteikuma anketu, spiediet šeit.