NATO PA 2010 NATO Parlamentārās Asamblejas pavasara sesija LR Saeimas mājas lapa
LV | EN
Turpinās apmācības NATO PA Rīgas sesijas brīvprātīgajiem (12.05.2010.) Drukāt


13.maijā notiks kārtējais apmācību seminārs brīvprātīgajiem, kuri pieteikušies līdzdarboties NATO Parlamentārās Asamblejas (PA) Rīgas sesijas norises nodrošināšanā.

Trešajā apmācību posmā brīvprātīgie palīgi iepazīsies ar NATO PA pavasara sesijas norises vietu plāniem, kā arī ar saviem darba pienākumiem starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, lidostā un delegātu un to pavadošo personu viesnīcās.

Līdz sesijas sākumam maija beigās brīvprātīgajiem kopumā paredzēti četri apmācību semināri, kuros viņi detalizēti iepazīs pasākuma programmu un savus darba pienākumus.

NATO PA Rīgas sesijai brīvprātīgā statusā pieteikušies 40 interesenti, galvenokārt Rīgas Stradiņa universitātes studenti, kuri apliecinājuši labas valodu zināšanas, augstas komunikācijas prasmes, kā arī izrādījuši vēlmi un gatavību iesaistīties sesijas norises nodrošināšanā.

Brīvprātīgie būs iesaistīti viesu sagaidīšanā lidostā un viesnīcās, kā arī pavadīs viesus sesijas oficiālajā transportā un ekskursiju laikā. Daļa jauniešu palīdzēs NATO PA sekretariātam nodrošināt pastāvīgo komiteju sēžu un plenārsēdes norisi, bet citi būs iesaistīti tehniskajos darbos – dokumentu kopēšanā, izdalīšanā un savākšanā, kā arī sniegs citu nepieciešamo atbalstu.

Apmācību seminārs NATO PA brīvprātīgajiem notiks 13.maija pēcpusdienā.


Saeimas Preses dienests
Tālr.: 67087218, mob.: 26136160
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu