NATO PA 2010 NATO Parlamentārās Asamblejas pavasara sesija LR Saeimas mājas lapa
LV | EN
Pieteikšanās mediju akreditācijai līdz 10.maijam (14.04.2010.) Drukāt


Rīgā no 28.maija līdz 1.jūnijam norisināsies NATO Parlamentārās Asamblejas pavasara sesija. Mediju pārstāvjiem, kuri vēlas atspoguļot pasākuma norisi, nepieciešams akreditēties darbam sesijas laikā.

Lai pieteiktu akreditāciju, lūdzam elektroniski aizpildīt pieteikuma anketu un kopā ar mediju pārstāvja digitālu fotogrāfiju nosūtīt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Akreditāciju iespējams pieteikt līdz 2010.gada 10.maijam.

Pēc akreditācijas pieteikuma izskatīšanas NATO PA Rīgas sesijas sekretariāts pieteikuma iesniedzēju informēs par akreditācijas kartes saņemšanas iespējām.

Lūdzam mediju pārstāvjus iepazīties ar plašāku informāciju par akreditāciju, kā arī drošības un iekšējās kārtības noteikumiem NATO PA Rīgas sesijas laikā

NATO PA 2010.gada pavasara sesija Rīgā no 28.maija līdz 1.jūnijam norisināsies starptautiskajā izstāžu centrā „Ķīpsala”.

Papildu informāciju par mediju akreditāciju NATO PA Rīgas sesijā var saņemt no NATO PA sesijas preses un sabiedrisko attiecību koordinatores Leldes Rāfeldes pa tālruni 67087218 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Pielikumi
Download this file (accreditation.doc)accreditation.doc511 Kb