NATO PA 2010 NATO Parlamentārās Asamblejas pavasara sesija LR Saeimas mājas lapa
LV | EN
NATO PA Rīgas sesijas norisē palīdzēs brīvprātīgie (09.04.2010.) Drukāt


NATO Parlamentārās Asamblejas (PA) Rīgas sesijas norisē maija beigās plānots iesaistīt brīvprātīgos, kuriem tā būs iespēja piedalīties plaša mēroga starptautiska pasākuma organizēšanā.

NATO PA Rīgas sesijā jaunu pieredzi varēs iegūt apmēram 40 Rīgas Stradiņa universitātes studenti, kuri apliecinājuši labas valodu zināšanas, augstas komunikācijas prasmes, kā arī izrādījuši vēlmi un gatavību iesaistīties sesijas norises nodrošināšanā.

Brīvprātīgie būs iesaistīti viesu sagaidīšanā lidostā un viesnīcās, kā arī pavadīs viesus sesijas oficiālajā transportā un ekskursiju laikā. Daļa jauniešu palīdzēs NATO PA sekretariātam nodrošināt pastāvīgo komiteju sēžu un plenārsēdes norisi, bet citi būs iesaistīti tehniskajos darbos – dokumentu kopēšanā, izdalīšanā un savākšanā, kā arī sniegs citu nepieciešamo atbalstu.

Brīvprātīgo apmācības plānots uzsākt aprīļa beigās.

Brīvprātīgo atbalsts būs nepieciešams visās sesijas dienās - no 28.maija līdz 1.jūnijam, bet atsevišķi jaunieši darbu varēs uzsākt jau dažas dienas agrāk, kad Latvijā ieradīsies NATO PA starptautiskā sekretariāta darbinieki.  

NATO Parlamentārā Asambleja ir 1955.gadā dibināta konsultatīva starpparlamentāra organizācija, kas apvieno Ziemeļatlantijas līguma organizācijas valstu parlamentāriešus. NATO PA ir kā tilts starp NATO un tās dalībvalstu likumdevējiem, kas palīdz uzturēt parlamentu un sabiedrības atbalstu alianses politikai.


Saeimas Preses dienests
Tālr.: 67087218, mob.: 26136160
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu