Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

Trešdienas, 9. jūnija, sēdē Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija tikās ar iekšlietu ministri Mariju Golubevu, lai pēc stāšanās amatā pārrunātu ministres izvirzītās darba prioritātes un turpmāko redzējumu par nozares attīstību.

 

Iepazīstoties ar ministres plānotajām prioritātēm, deputāti aktualizēja jautājumus par Policijas akadēmijas atjaunošanas nepieciešamību, austrumu robežas izbūvi un valsts robežas stiprināšanu, cīņu ar organizēto noziedzību, kā arī iekšlietu resora iestāžu materiāltehniskā nodrošinājuma problemātiku un no Eiropas atjaunošanas un noturības fonda Iekšlietu ministrijai atvēlētajiem līdzekļiem. Tāpat tika pārrunāti jautājumi par civilās aizsardzības lomu visaptverošas valsts aizsardzības sistēmas izbūvē, plānoto sadarbību ar Aizsardzības ministriju un Krīzes monitoringa centra izbūves iespēju.