Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

Otrdienas, 8. jūnija, sēdē Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija nolēma atbalstīt un virzīt izskatīšanai Saeimā 2. lasījumā likumprojektus “Grozījums Apsardzes darbības likumā” (985/Lp13), “Grozījums Ieroču aprites likumā” (989/Lp13), “Grozījums Latvijas Republikas Zemessardzes likumā” (991/Lp13), “Grozījumi Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likumā” (996/Lp13), “Grozījumi Šengenas informācijas sistēmas darbības likumā” (869/Lp13) un “Grozījumi Latvijas Republikas valsts robežas likumā” (917/Lp13).

 

Likumprojektā “Grozījums Apsardzes darbības likumā” (985/Lp13) komisjiā tika saņemts Iekšlietu ministrijas priekšlikums, kas 2. lasījumā guva daļēju atbalstu, iekļaujot to atbalstītajos komisijas priekšlikumos. Savukārt likumprojekti “Grozījums Ieroču aprites likumā” (989/Lp13), “Grozījums Latvijas Republikas Zemessardzes likumā” (991/Lp13), “Grozījumi Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likumā” (996/Lp13), “Grozījumi Šengenas informācijas sistēmas darbības likumā” (869/Lp13) un “Grozījumi Latvijas Republikas valsts robežas likumā” (917/Lp13) komisijā 2. lasījumā tika atbalstīti bez jauniem saņemtiem priekšlikumiem.