NATO PA 2010 NATO Parlamentārās Asamblejas pavasara sesija LR Saeimas mājas lapa
LV | EN
NATO PA starptautiskais sekretariāts atzinīgi vērtē sesijas sagatavošanas progresu (04.03.2010.) Drukāt


Marta pirmajā nedēļā Latvijā uzturējās NATO Parlamentārās Asamblejas (PA) Starptautiskā sekretariāta delegācija, kura iepazinās ar maija beigās Rīgā plānotās NATO PA sesijas sagatavošanas gaitu.

Darba vizītes noslēgumā delegācijas pārstāvji atzinīgi vērtēja organizatoru līdz šim paveikto sesijas sagatavošanā, atzīstot, ka līdz šim paveiktais rada labu iespaidu un dod pārliecību, ka Latvijas spēs nodrošināt sesijas norisi atbilstoši visām starptautiskajām prasībām.  

Tiekoties ar pasākuma organizatoriem, Briselē bāzētā sekretariāta darbinieki iepazinās ar sesijas norises vietu - Ķīpsalas izstāžu centru, kā arī pārrunāja jautājumus, kas saitīti ar pasākuma programmu un tehnisko nodrošinājumu, sesijas dalībnieku reģistrāciju, izmitināšanu un ēdināšanu, drošības pasākumiem, transportu un loģistiku, kā arī mediju akreditāciju.

Šī bija otrā NATO PA starptautiskā sekretariāta vizīte Latvijā. Pirmā notika 2008.gada augustā, bet nākamā plānota 2010.gada aprīlī.


Saeimas Preses dienests
Tālr.: 67087218, mob.: 26136160
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu